REJON DYSTRYBUCJI TORUŃ
PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
W związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych zostaną pozbawieni napięcia niżej podani odbiorcy
Data |
Godz. |
Adres |
05.02.2018 |
08.00-15.00 |
Stacja Bananowa Toruń ul. Brzoskwiniowa, Szałwiowa, Ryżowa |
|
09.00-13.00 |
Stacja Silno 7 Silno ulice Jarzębinowa, Sosnowa |
|
08.00-13.00 |
Stacja Mała Nieszawka 8 ul Toruńska 67-110, Łąkowa, Sportowa, Topolowa |
|
08.00-15.30 |
Stacja Małszyce 3 |
|
08.30-14.30 |
Stacje Rozgarty 6 Rozgarty ulice Chabrowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Toruńska, Stary Toruń ulice Baśniowa, Jaśminowa, Kręta, Prosta, Toruńska, Przysiek , Chełmża ulica Toruńska |
|
08.30-14.30 |
Stacja Wielka Zławieś 5 obwód kierunek Szkoła |
|
08.30-14.30 |
Stacja Zagonowa Toruń ul. Makowa |
06.02.2018 |
08.00-16.00 |
Stacja Melioracja Toruń ul. Zaułek Dworcowy, Dworcowa, Mazurska, Batorego Urząd Miejski |
|
08.00-13.00 |
Stacja Dekerta 1 ul. Grudziądzka 62 |
|
10.00-15.30 |
Stacja Pigża 5 ul. Szkolna |
|
06.30-09.30 |
Stacja Bieruta ul. Chełmińskie Przedmieście do nr 13, Tesko, Stacja paliw Orlen, |
|
08.00-13.00 |
Stacje Elgiszewo 12, Osada Karbówko |
|
08.00-16.00 |
Stacja Chełmoniec 1 |
|
08.30-14.30 |
Stacja Mlewo 4 |
|
08.30-14.30 |
Stacja Dobrzejewice 7 obwód kierunek Wylwaga |
|
08.30-14.30 |
Stacja Szychowo 1 obwód kierunek CPN i Pałac |
07.02.2018 |
07.00-13.00 |
Stacja Mazowiecka Toruń ul. Polna 26-67 |
|
08.30-15.30 |
Stacja Legnicka ul. Tarnowska, Piotrowska, Zielonogórska |
|
09.00-13.00 |
Stacja Krobia 11 ul. Radosna, Dolina Drwęcy 60-91 |
|
08.30-11.30 |
Świętosław Gol. 2, 3, 4, 7 |
|
08.30-14.30 |
Stacja Siemoń 6 obwód kierunek Unisław |
|
08.30-14.30 |
Stacja Dzikowo 2 obwód kierunek Silno |
08.02.2018 |
08.00-14.00 |
Stacja Pędzewo 5 Pędzewo ulica Harcerska |
|
08.00-11.00 |
Stacja Pędzewo 2 |
|
07.30-13.00 |
Stacja Dzikowo 3 Dzikowo ulica Leśna |
|
07.00-09.30 |
Stacja Nawra 4 |
|
09.30-11.30 |
Stacja Wymysłowo 1 obwód kierunek Szkoła |
|
09.30-13.30 |
Stacja Pigża 9 Pigża ulice Poprzeczna, Kosmiczna, Graniczna, Bliska, Młodzieżowa |
|
09.00-15.00 |
Stacja Sąsieczno 1 Sąsieczno ulice Polna, Czernikowska |
|
08.30-11.30 |
Stacje Kaszczorek 11, Kaszczorek Międzyrzecze, Złotoria 19 Toruń ulice Roślinna, Skierki, Dożynkowa, Siewna, Na Przełaj, Goplany, Turystyczna, Złotoria ulice Storczykowa, Różana, Liliowa, Konwaliowa |
|
08.30-14.30 |
Stacja Zębowo Kolonia 3 |
09.02.2018 |
08.00-13.30 |
Stacje Złotoria Cegielnia 1 i 2 , Złotoria 8, 9, 11, 16 ALWO, 17, 18 Złotoria ulice Lipowa, Leśna, Toruńska, Bukowa, Grabowa, Kalinowa, Dębowa, Brzozowa, Akacjowa, Storczykowa, Świerkowa, Różana, Liliowa, Konwaliowa, Nowa Wieś |
|
07.30-13.00 |
Stacja Chrapy 2 |
|
07.00-09.30 |
Stacja Kamionki Małe 1 |
|
09.30-11.30 |
Stacja Brzeźno 2 obwód kierunek Gronówko |
|
11.30-13.30 |
Stacja Obrowo 8 obwód kierunek Bank |
|
08.00-17.00 |
Stacja Młyniec 1 Młyniec Pierwszy ulica Bierzgalska |
|
08.30-14.30 |
Stacja Obrowo 5 obwód kierunek Popławski |
|
08.30-14.30 |
Stacja Czarne Błota 1 obwód kierunek Szkoła |
10.02.2018 |
07.30-13.00 |
Stacja Szkoła TPBO Toruń ul. Batorego 39-71,Szkoła, Warsztaty |